Relacja z turnieju Violetta Cup 2015

Relacja  z turnieju Violetta Cup 2015

W niedzielę reprezentacja UKS Orlik Mosina z rocznika 2006 wzięła udział w turnieju Violetta Cup w Komornikach.

UKS w składzie: Aniela Owoc, Dominik Leśniczak, Maks Nowak, Igor Nowak, Jakub Masłowski, Igor Bereta, Jagoda Skirzewska, Jędrek Wośkowiak, Wojtek Szmyt

W rywalizacji grupowej pokonywaliśmy kolejno: Talent Poznań 1:0, Grom Plewiska 2:1, ulegliśmy AP Komorniki 1:2 i pokonaliśmy Stellę Luboń 5:0. Ostatecznie  zajęliśmy pierwsze miejsce w grupie i w meczu półfinałowym przyszło nam zmierzyć się z pierwszą drużyną AP Komorniki. Mecz półfinałowy był bardzo zacięty ale ostatecznie zakończył się zwycięstwem  naszych "Orłów" 3:0. W wielkim finale zmierzyliśmy się z drużyną Warty Poznań i niestety musieliśmy uznać wyższość rywala przegrywając 0:5. Pozostało nam cieszyć się z bardzo wysokiego drugiego miejsca, za co wszystkim naszym małym zawodnikom serdecznie dziękuję. Brawa za wspaniałą postawę!!

Najlepszy zawodnik- zawodniczka turnieju- Aniela Owoc

Klasyfikacja Końcowa: