Sprawozdanie z Zimowiska 2015

Od 16 do 20 lutego 2015 członkowie Uczniowskiego Klubu Orlik Mosina brali udział w Zimowisku organizowanym w Zespole Szkół w Krośnie.

W zimowisku wzięło udział 50 dzieci w wieku 7-13lat. Program wypoczynku był bogaty w wiele ciekawych zajęć sportowo- rekreacyjnych. Uczestnicy poznawali i doskonalili technikę w grach zespołowych i turniejach drużynowych. Mieli też możliwość spróbować swoich sił podczas treningu Judo, pierwszej pomocy przedmedycznej, oraz zajęć plastycznych.

Cześć zimowiska odbywała się poza Mosiną. Uczestnicy mieli przyjemność relaksować się w jacuzzi oraz sprawdzić swoje umiejętności pływackie podczas wyjazdu na basen do Kościana. Każdy mógł pozbijać kręgle na kręgielni Niku oraz obejrzeć film „Pingwiny z Madagaskaru 3D”w Multikinie

Minione ferie dostarczyły uczestnikom zimowiska wrażeń i pozostaną na długo w ich pamięci, każdy z pewnością znalazł interesujące dla siebie zajęcia.

Na zakończenie wypoczynku, każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz drobny upominek.

Serdeczne podziękowania dla Pani Dyrektor Grażyny Bartkowiak za udostępnienie szkoły, kierownika OSIR Waldka Demutha, oraz dla wszystkich rodziców i osób zaangażowanych w realizację projektu.

Powiązana galeria: